ALKOHOLOG

WEB DESIGN
WEB DEVELOPEMENT NA WORDPRESSU
LOGO REDESIGN
GRAPHIC DESIGN
SOCIAL MEDIA

ALKOHOLOG je krásný projekt barmana a rumového ambasadora Viktora Gleicha. Viktorova představa o webu byla zcela jasná.
Zadání znělo : čistý web, barvy tmavě modrá a champagne, zaměřeno na lifestyle a fotografii.
Viktor je s výsledkem spokojen a já si taky myslím, že se to povedlo.

LOGO REDESIGN

V rámci tvorby webu došlo i na lehkou úpravu loga. 
Klient již měl vytvořené logo od jiného grafika, toto logo ale nefungovalo v malých velikostech a zároveň působilo tak trochu „neuhlazeně“.

V původním logu jsme změnili jenom font a celému logu jsme přidali trochu „tloušťky“ aby bylo výraznější. Následně jsme vytvořili zjednodušené varianty pro favicon, ikony, sociální sítě či případné využití na merchandise.Třešničkou na dortu pak už byly jenom barvy.

FUNKCIONALITA WEBU

Kromě informačních stránek a galerie měl mít web i další funkce.

Stránky jsou v ranní fázi a produkty v e-shopu, příspěvky v blogu i události v kalendáři budou postupně přibývat. Eshop je plně funkční s různými druhy produktů, jako jsou jednoduché produkty či produkty s variantami. Každý produkt má náhledový obrázek a 4 doplňkové s možností kategorizace a filtrace produktů.
Blog si bude klient spravovat více méně sám, byl kompletně poučen o způsobu přidávání nových příspěvků a dizajn jednotlivých příspěvků budeme společně ladit dle aktuální potřeby.
Kalendář je propojeny přes API s Google kalendářem, klient si tudíž jednotlivé události může pohodlně upravovat kdykoliv i z mobilu. 

Po zakoupeni degustace či zážitku je klientovy automaticky odeslán na email voucher s vygenerovaným unikátním kódem.

SOCIAL MEDIA

S alkoholog.cz jsme navázali dlouhodobou spolupráci a mám na starosti i vizuální stránku sociálních sítí. Momentálně jsme v stadiu tvorby strategie, ale už teď vzniklo několik příspěvků a bannerů pro jednotlivé platformy. Celý web je samozřejmě plně responzivní.

WEBOVÉ STRÁNKY SI MŮŽETE PROHLÉDNOUT A VŘELE DOPORUČUJI I ZAKOUPENÍ ZÁŽITKU PRO SEBE ČI JAKO ORIGINÁLNÍ DÁREK PRO BLÍZKÉ

Kontakt

Navigace

Ke stažení

Socials

Zajímavosti

Projekty

Inspirace

Vzdělávání

Spolupráce

All rights reserved © 2023 Created by me :)