CROW

US SPORT AND CASUAL CLOTHING BRAND

BRAND IDENTITY AND PRODUCT DESIGN

Jakub je Čech, který už nějaký ten rok žije ve Spojených státech amerických. Oslovil mě s tvorbou kompletní identity značky. Sám neměl úplně jasno jak by jeho oblečení mělo vypadat, bylo ale jasné, že má být design funkční jak pro sportovní oblečení tak pro streetovou módu. Měl ale představu o nějaké ilustraci. Samuraj nebo vrána. Shodli jsme se na tom, že samuraj by se do klasického amerického gymu moc nehodil a tak jsem se svezli na křídlech vrány.

LOGO DESIGN

Jako úplně první bylo nevyhnuté vytvořit zapamatovatelné logo. Chtěla jsem vytvořit logo, které by bylo rozložitelné na jednotlivé části, které by samostatně fungovali a  mohli by stylem odlišit sportovní oblečení od streetového. Vrána byla jasná a v kombinaci s jednoduchým kosočtvercem si myslím, že se nám záměr dost povedl.

Rozložitelnost loga na jednotlivé elementy nám dalo možnost vytvořit spoustu variant designu etiket, placek a labelů a vlastně kompletně veškerých tiskových či online materiálů, které bude značka používat přičemž si každý kus zachovává uniformitu brandu a je zcela nezaměnitelný.

VARIA
BILITA
 LOGA

Ne jen jednotlivé grafické elementy jako vrána a kosočtverec jsou rozložitelné, ale i samotná typografie je vytvořená právě z použitého kosočtverce a tak tvoří unikátní font.
Písmena se tak můžou používat dohromady jako CROW ale i jako samostatné elementy 

Kontakt

Navigace

Ke stažení

Socials

Zajímavosti

Projekty

Inspirace

Vzdělávání

Spolupráce

All rights reserved © 2023 Created by me :)