IRIS CORP US

LOGO DESIGN
CORPORATE IDENTITY
WEB DESIGN
BUSINESS DEVELOPMENT Iris Corp je americká společnost, která distribuuje chytré bezpečnostní kamerové systémy po celém světě. Největší působiště mají ve Spojených státech a v Evropě. Velkým projektem je i projekt Ghana či Smart City v různých městech napříč kontinenty. S firmou IRIS CORP jsem měla možnost spolupracovat přes dva roky. Navrhovala jsem pro ně veškeré firemní dokumenty, brožury, prezentace a spoustu dalšího. Dostali jsme se i k návrhu designu webu a začali jsme společně podnikat první krůčky pro rozběhnutí českého a slovenského trhu. Covid nám ale do toho hodil vydle a spolupráci jsme po vytvoření kompletního brandingu úspěšně ukončili.

BRAND MANUÁL

Jako první jsem vytvořila základní kostru firemní identity. Hlavním požadavkem bylo zachovat stávající logo, tudíž jsem vycházela právě z něj. Vytvořila jsem několik elementů, které krásně sjednotili veškeré firemní dokumenty, které byly staré již víc než 10 let, tudíž rebranding byl víc než potřebný.

LOGO REDESIGN

Logo bylo vytvořeno již dříve a mělo být zachováno,  já jsem měla na starost jen jeho lehkou úpravu. Srovnala jsem „čáry“, které představuji pohledy kamer a dala mu jednotnou barvu, jelikož před tím mělo logo nelichotivý gradient.

Po decentní úpravě loga a základní koncepce firemní identity jsem se pustila do tvorby jednotlivých elementů a veškerých dokumentů

FIREMNÍ DOKUMENTY

Pro firmu IRIS CORP jsem tvořila  firemní dokumenty jako vizitky, hlavičkový papír, produktové listy, letáky, brožury  a mnoho dalšího.

 

V rámci firemní identity jsem vytvořila skyline, ve kterém jsou vyobrazené hlavní odvětví kde je možné kamery společnosti IRISCORP efektivně využívat. Tento skyline je používaný ve firemních dokumentech. Pro pozadí dokumentů jsem použila čáry, které reprezentuji různé pohledy kamer, které jsou taky součastí firemního loga.

PREZENTACE

Dále jsem tvořila i šablony pro prezentace, vznikly 2 varianty. Světlá – kde byly kombinovaný barvy modré se světle šedou a taky varianta v tmavém módu kde dominovala černá a tmavě modrá. Vzhledem k velkému množství tvořené grafiky bylo domluveno, že pro účely prezentace budou jako dekorativní prvky použité volně dostupné cliparty.

WEBDESIGN

PROCES NÁVRHU WEBU

ANALÝZA STÁVAJÍCIHO WEBU

V první fázi jsem detailně zanalyzovala stávající design webu v novémnábvrhu jsem se snažila vše v rámci možností napravit.

Následné jsem upravila site mapu, navrhla hrubou kostru webu a vytvořila wireframy, na které jsem začala nahazovat designové prvky.

IKONY

Pro webové stránky i pro firemní brožury a podnikové karty bylo nutné vytvořit i ikony.
První soubor ikon představuje hlavní funkce NVR softwaru pro kamerové systémy jako detekce kouře a ohně, detekce zbraní a neznámých objektu, detekce teploty, měření vzdálenosti a mnoho dalších. V druhém souboru ikon jsou ikony představující parametry a funkce samotných kamer.

SOCIAL MEDIA TEMPLATES

V rámci tvorby online i offline prezentace jsem upravovala taky balíček obrázků, kterým jsem dala základní prvek firemní identity (pohledy kamer). Tyhle obrázky, z různých odvětví využití kamer jsou používaný jako template pro příspěvky na sociální sítě, objevují se v jednotlivých tištěných i online brožurách, nebo jsou taky používané samostatně například na letácích.

Vytvořeno 2019-2020

Kontakt

Navigace

Ke stažení

Socials

Zajímavosti

Projekty

Inspirace

Vzdělávání

Spolupráce

All rights reserved © 2023 Created by me :)