OBČANSKÉ SDRUŽENÍ ÚRAZ

LOGO DESIGN
FIREMNÍ IDENTITA
WEB DESIGN
WEB DEVELOPMENT 

Občanské sdružení Úraz se zabývá zpracováním odborných lékařských posudků, kontrolou vyplaceného pojistného plnění s garanci nejvyššího možného odškodnění za každý úraz.

Pomoc při odškodnění pracovních úrazů, výpočet odškodného za dopravní nehody a školní úrazy, výpočty úrazových pojistek.

FIREMNÍ IDENTITA

V Rámci firemní identity se tvořilo jako první nové logo. Následně byly vytvořené vizitky, letáky, plakáty a hlavičkový papír.

LOGO DESIGN

O logu nebyla ze strany zadavatele představa absolutně žádná, ačkoli padlo slovo hravé. Tak jsem si tedy hrála 🙂 Nakonec ale i tak vyhrála ta jediná konzervativní verze, kterou jsem vytvořila -dá se říct- jen tak, pro jistotu 🙂

WEB DESIGN

Webové stránky Občanského sdružení Úraz byly skutečně staré. Pamatujete si ještě jak vypadali weby v roku 1998? Tak takhle staré. Je tedy pochopitelné, že webové stránky potřebovali skutečně akutně redesign. Cílová skupina občanského sdružení jsou lidé ve středním a převážně starším věku, proto byly požadavky jasné. Přehledné stránky, s jednoduchou navigaci a velkým čitelným písmem

Svůj design jsem následně i vytvořila s použitím HTML, CSS a JavaScript.
Můj zdrojový kód můžete najít na mém gigthubu a taky si neváhejte stránky prohlídnout

Vytvořeno v roce 2020.

Kontakt

Navigace

Ke stažení

Socials

Zajímavosti

Projekty

Inspirace

Vzdělávání

Spolupráce

All rights reserved © 2023 Created by me :)