OVOPECKA

LOGO DESIGN
LOGO MANUÁL

Paní Jana mě na doporučení oslovila s prosbou o nové logo pro svůj krásny e-shop OVOPECKA. Ručně vyrábí nahřívací polštářky z hroznových a třešňových pecek. Vytvořila jsem několik návrhů, ze kterých si pani Jana vybrala variantu s jednoduchou ilustrací třešničky s elegantním patkovým písmem v přírodních barvách.

LOGO DESIGN

Pro paní Janu jsem vytvořila několik návrhů loga různých typů. Od minimalistického, přes typografické a ž po jednoduchou ilustraci. Nakonec vyhrála třešnička :). Logotyp třešničky je jednoduchý a lehce „čitelný“ i v malých velikostech. Vytvoření funkčního logotypu pro malé velikosti bylo zcela zásadní, jelikož se bude logo používat na etiketách polštářku v malém rozměru.

MALÁ ETIKETA

Nášivka na polštářky měla být oboustranná. Na přední straně mělo být nové logo a na druhé straně nášivky měl být vyobrazený správný způsob ohřívání polštářků v mikrovlnné troubě. Zvolila jsem variantu jednoduchých ikon s minimalistickými popisky. Nášivka má rozměr o velikosti 2x4cm.

LOGO MANUÁL

Logo je nejdůležitějším a snadno rozpoznatelným prvkem vizuální identity. Je to v podstatě neodmyslitelný podpis společnosti či značky.
V Logo manuálu pro značku OVOPECKA najdete veškeré důležité informace o správném ale i nesprávném používání loga.

OBSAH LOGO MANUÁLU

Základní informace
Představení značky
Proces vzniku Loga
Základní barvy
Doplňkové barvy a jejich kombinace
Typografie
Barevné varianty loga
Správné používání loga
Zakázané praktiky
Logotyp infografika
Ikony
Používání stínu a dekorací

BRZY BUDEME TVOŘIT DALŠÍ PRVKY IDENTITY A PROJEKT OVOPECKA TAK DÁL ROZVÍJET.

Jelikož mě produkty OVOPECKY velice oslovili, chtěla jsem si zakoupit nahřívací pás. Od pani Jany jsem ho ale dostala jako dárek. Asi byla s moji práci spokojená. 🙂

Navíc přibalila i malý nahřívací polštářek pro dceru. Musím říct, že v období zotavování po císařském řezu jsem na nahřívací pás nedala dopustit a polštářek už několikrát pomohl i moji dceři na bolavé bříško. Jsem moc vděčná za  klienty jako je pani Jana a už teď se moc těším na další spolupráci.

………………………………..

Nedalo mi to a chtěla jsem její krásny přístup taky něčím malým oplatit. V balíčku s polštářky byla taky produktová kartička s návodem jak správně polštářky používat a jak s nimi zacházet. A tak jsem pro paní Janu vytvořila novou kartičku, která harmonický ladí s identitou její značky. Snad se bude líbit 🙂

BĚŽTE SI TAKY POLŠTÁŘEK POŘÍDIT, OVOPECKA URČITĚ NESKLAME 🙂

Kontakt

Navigace

Ke stažení

Socials

Zajímavosti

Projekty

Inspirace

Vzdělávání

Spolupráce

All rights reserved © 2023 Created by me :)